';

Метал та його можливості

Незважаючи на свою бездушну холодність, метал у сучасному інтер’єрі зайняв ґрунтовну позицію завдяки своїй міцності, пластичності, варіативності текстури, що відбиває властивості поверхні та теплопровідності. Металеві акценти не лише надають суворого і жорсткого характеру всьому дизайну, але й додають йому сучасної витонченості.

Усі металеві поверхні можна розділити на ковані та поліровані. Перші більше підходять класичним стилям та кантрі, другі відмінно вписуються у сучасні інтер’єри. Матові поліровані поверхні виглядають жорстко, прохолодно та підійдуть інтер’єрам у стилі мінімалізм, скандинавському чи сучасному дизайні. А поліровані дзеркальні, з холодним блиском – доповнять дизайн у стилі неокласика чи поп-арт. Кольоровий метал (у вигляді міді чи пофарбованих металів) використовують у класиці чи лофті. Для надання інтер’єру старовинного стилю використовують оцинкований метал.

Найдавнішим металом інтер’єру вважається мідь. Чарівність багатих відтінків міді від червоного золота до старої теплої зелені зачаровує. Мідь здатна вирішити багато естетичних завдань. Крім того, вона є чудовим біостатиком, перешкоджаючи розмноженню бактерій.

Металеве глянсове покриття часто використовується дизайнерами для відображення потоків світла та надає інтер’єру певної офіційності. Також популярна у наш час і латунь. Латунь має якийсь шарм, гламур і завдяки своїм теплим тонам застосовується в різних кімнатах, особливо в стильному інтер’єрі ванної або кухні.

Метал успішно використовується дизайнерами в обшивці та оформленні стін, стель, балок, колон, сходів, меблів, в оформленні брутальних спалень і навіть як прикраса чоловічих ванних кімнат. Красива і практична металева обробка каміна, яка є додатковим джерелом обігріву. З металу виготовляють стінові панелі, захисні плити фартуха, мозаїку, плитку.

В інтер’єрі метал чудово поєднується з багатьма матеріалами: наприклад, з деревом, цеглою. Але найвишуканішим виглядає контрастуючий тандем легкого, повітряного скла та міцного металу, що часто застосовується для створення перегородок, дверей, вікон та меблів.

Завдяки своєму блиску та особливому світінню, металеве оздоблення здатне перетворити кожну частину вашого будинку від вітальні до спальні. Однак, при використанні металу потрібно дотримуватися почуття міри. Надлишок металу в дизайні інтер’єру здатний перетворити його на заводське приміщення.

DKryg-8

metal_1

byd_5

  • Facebook
  • Twitter
  • Google +
  • LinkedIN
  • Pinterest
Поделиться

+38 063 585 73 88 (telegram, viber)