';

Білий колір – вдале рішення

Білий — базовий колір, тому є практично в будь-якому інтер’єрі. Він як чистий лист, на якому можна втілити будь-яку творчу ідею. Білий поєднується практично з будь-якими кольорами та матеріалами. Він вишуканий, розширює простір, додає обсягу, повітря та чистоти. Білі інтер’єри складні у догляді, але саме в їхній непрактичності і є шик.

Крім того, білий колір благотворно впливає на емоційне тло людини, діє заспокійливо і заряджає позитивними емоціями.

Особливу увагу в білих інтер’єрах радимо приділити освітленню, тому що в них набагато яскравіше проявляється гра світла і тіні, посилюються світловідбивні здібності. Ідеальним рішенням для білого інтер’єру стане використання кольорового підсвічування, яке здатне за лічені секунди змінити колорит та атмосферу житла.

Для невеликих або асиметричних кімнат зі складною геометрією, білий є чи не єдиною нагодою приховати ці недоліки. Якщо ви хочете візуально зменшити великі конструкції (сходи, вент. канали, що несуть колони) і «відсунути» стелю або стіну, використовуйте для цієї мети білий колір або відтінок на кілька тонів світліше за основний колір стін.

Білий колір хороший для будь-якого дизайну приміщення. Лише у дитячій з ним варто бути акуратнішим, він має бути додатковим, а не основним. Прекрасним рішенням при оформленні кухонних інтер’єрів є комбінація білих стін та основних елементів інтер’єру з бірюзовими чи бордовими відтінками деталей та декору.

Для оформлення кабінету або офісу, до білого краще додати класичний синій, що надасть інтер’єру трохи холоднуватої, раціональної та чіткої завершеності. Білий колір підійде для контрастних інтер’єрів. Чорно-білий інтер’єр — найконтрастніше з можливих колірних поєднань, безпрограшно стильний варіант для вітальні. Непоганий варіант для спальні – білий колір у поєднанні з пастельними тонами.

Білий колір є основою для створення дизайну в будь-якому стилі – від класики до сучасного. Цегляна стіна, пофарбована в білий колір, може стати акцентною стіною білої вітальні в стилі лофт. Розташований до світлих тонів та скандинавський стиль, з чіткими та простими лініями. Прекрасно буде виглядати біла обстановка в стилі прованс.

Якщо ви не впевнені в правильному поєднанні кольорів, вибирайте білий. Його найпростіше поєднувати з будь-якими іншими відтінками, що використовуються в меблюванні, декоруванні або елементах оздоблення.

Orange_park_06

Green_Hills_4

  • Facebook
  • Twitter
  • Google +
  • LinkedIN
  • Pinterest
Поделиться

+38 063 585 73 88 (telegram, viber)