';

Дизайн малогабаритної квартири

Власникам малогабаритного житла буває складно облаштувати його так, щоб було красиво, зручно, і в якому знайшлося б місце для всього необхідного. Чим менше метраж, — тим більше фантазії доведеться виявити і тим складніші і точніші повинні бути розрахунки з оптимізації простору.

Не найкращий варіант, якщо квартира маленька, але набагато гірша, якщо вона ще має невдале планування або недостатньо освітлена. Звичайно, дизайн інтер’єру квартири не може збільшити метраж житлоплощі, але візуально збільшити приміщення – це його завдання. Для того, щоб дизайн малометражки був практичним, функціональним і водночас красивим та стильним, скористайтесь нашими порадами.

Перше – це правильне планування та зонування приміщення. Городити нові стіни здебільшого годі, т.к. це позначиться на освітленості приміщень і з’їсть і без того не дуже велику площу. Для зонування краще використовувати легкі перегородки (напівпрозорі, гратчасті, розсувні, тканинні), подіуми або за допомогою розміщення меблів.

Друге – слід прорахувати ергономіку приміщень. Тут важливо врахувати всі розміри до сантиметрів та функціональність інтер’єру. Наприклад, плануючи кухню, — врахувати правильне взаєморозташування зони зберігання, обробної, для приготування та обідньої.

Хороше освітлення також додасть обсягу простору. Використовуйте вбудовані світильники, споти, світлодіодне підсвічування замість габаритних люстр. Це допоможе збільшити освітленість та підкреслити зонування приміщення.

У колірному рішенні переваги варто віддати світлим тонам. А щоб зробити стелю візуально вище, рекомендуємо вибирати фарбу на стелю хоча б на тон світліше за стіни.

Найкращий стиль для дизайну маленької квартири – мінімалізм. Відмовтеся від зайвого декору, аксесуарів та всяких дрібничок. Використовуйте для декору площини стін (фото, постери…), а як колірні акценти нехай виступатимуть необхідні предмети побуту (штори, покривала, подушки).

Від дизайну інтер’єру залежить, чи буде ваше маленьке житло комфортним, світлим та симпатичним. Тому, якщо ви не можете самі спланувати простір, довіртеся професіоналам студії дизайну інтер’єру OV2.

malahit-7

smart_1

  • Facebook
  • Twitter
  • Google +
  • LinkedIN
  • Pinterest
Поделиться

+38 063 585 73 88 (telegram, viber)