';

Ідея мінімалізму

Мінімалізм — це простота засобів, що використовуються в оформленні приміщень, спокійні кольори та природні матеріали; це досягнення максимального комфорту найдоступнішими способами за наявності будь-якого простору. Сучасний інтер’єр у стилі мінімалізму зводиться до моделювання простору та освітлення з використанням лише необхідних предметів.

Для збільшення простору забирають внутрішньо перегородки, розширюють вікна. Простір зонують за допомогою скляних розсувних перегородок та багаторівневого освітлення. До мінімуму зводять кількість меблів та аксесуарів.

Колірна гама світла, з використанням напівтонів. Характерно превалювання білого кольору із графічним контрастом чорного чи сірого. Монохромну палітру доповнюють природні тони дерева, цегли, металу та блиск скла. Для обробки застосовують прості природні матеріали. Мінімалізму властиві лаконічні форми з простими лініями та практична відсутність декору та орнаменту.

Дизайн будь-якої кімнати в мінімалізмі повинен керуватися цими основними правилами. Так оформлення інтер’єру вітальні в стилі мінімалізм починають з перепланування, поєднуючи її з кухнею або з передпокою. Меблі використовують суворі форми з дерева, з алюмінієвими профілями, з хромованими, скляними, шкіряними елементами та однотонною оббивкою.

Вдалим рішенням будуть вбудовані гарнітури. Багатопрофільність меблів, обладнання, освітлення дозволяє позбутися зайвих предметів та звільнити простір для повітря. Як декор використовують контрастні предмети, наприклад, подушки. Але не варто використовувати в інтер’єрі понад три відтінки.

Кухня в стилі мінімалізм має на увазі максимум відкритих просторів та вбудованої техніки та мінімум декору та дрібних предметів.

У цій стилістиці у спальні також має бути максимум простору, світла, повітря та мінімум меблів. Всі зайві предмети ховають у приховану систему зберігання шаф, подіуму або платформи з ящиками, вбудованими в ліжко. Зонування виконують за допомогою дзеркальних ширм.

Головна ідея мінімалізму поєднання аскетичності, лаконічності та суворого порядку з комфортом та функціональністю. Мінімалізм не терпить хаосу, і це стосується як зовнішнього вигляду, а й внутрішнього утримання приміщення. Тому цей стиль підійде для ділової та педантичної людини, прихильника тиші, спокою, ідеального порядку та чистоти.

Мінімалізм в інтер’єрі відрізняє чітка організація простору, врівноваженість усіх його складових на противагу шаленому темпу сучасного життя. Точність та ясність в інтер’єрі сприяє збереженню ясності думок. У цьому вам допоможе стиль мінімалізму зі своєю гармонією простору та світла та дизайнери нашої студії.

byd_7

min_1

rybalsky-6

  • Facebook
  • Twitter
  • Google +
  • LinkedIN
  • Pinterest
Поделиться

+38 063 585 73 88 (telegram, viber)