';

Індустріальний стиль

Індустріальний стиль – один із найнепередбачуваніших стилів інтер’єру.

Сьогодні цей стиль є дуже популярним і має певну концепцію, продиктовану історією своєї появи. Що ж таке лофт сьогодні? Насамперед — це просторі приміщення з високими стелями, великими вікнами та необроблені стіни — цегла, бетон (можлива імітація з мікроцементу). А всілякі «недоліки» у вигляді різних цегляних виступів, балок і мінімально просте оздоблення, лише підкреслять «брутальний» дух цього стилю.

Ще одним традиційним прийомом сучасного лофта є розведена поверх стін проводка та інші комунікації. Індустріальні елементи, хромовані короби повітроводів, мідні труби, залізні конструкції, чавунні батареї, арматура та вентилі надають цьому стилю особливий «шик».

Також для цього стилю характерні антресолі, досить грубі, частіше за сталеві. На них зазвичай розташовуються приватні зони, під якими утворюються невисокі простори – ідеальні для санвузлів або кухні. Аскетичний інтер’єр з функціональною обстановкою виступає контрастним тлом для різноманітних арт-об’єктів, настінного розпису, сучасної техніки, меблів та декору.

Але у виборі меблів під час створення дизайну інтер’єру квартири чи будинку — повна свобода дій. Меблі можуть бути будь-якими — від раритетних до дизайнерських. Для індустріального інтер’єру характерні так звані відкриті вільні планування. Об’єднання зон від вітальні до спалень. Для зонування приміщення також рекомендується використовувати фактури та кольори. Лофт завжди асоціюється з простором, світлом та повітрям. Природне світло — одна з переваг дизайну інтер’єру цього стилю. Слід приділити увагу штучному освітленню. Воно має бути комплексним.

У дизайні квартири можна використовувати елементи індустріального інтер’єру, але відтворити справжній лофт практично неможливо. Але ніщо не заважає нам використовувати його концепції та ідеї, щоб створити свій нетривіальний інтер’єр. Адже індустріальний стиль — це насамперед спосіб мислення та світовідчуття. Якщо у вас є творчий потенціал і вам набрид звичайний інтер’єр зі шпалерами в квіточку — дерзайте. А наша студія дизайну завжди рада вам допомогти!

loft_1

duplex-5

  • Facebook
  • Twitter
  • Google +
  • LinkedIN
  • Pinterest
Поделиться

+38 063 585 73 88 (telegram, viber)