';

Кварц-вінілові покриття для підлоги

Вінілові покриття для підлоги в дизайні інтер’єру вийшли на пік популярності завдяки своїм привабливим експлуатаційним характеристикам, відносно невисокій ціні і широкому асортименту забарвлень і фактур. І хоча покриття мають назви вінілові, це не зовсім так.

Кварц-вінілове покриття — це багатошаровий облицювальний матеріал, отриманий в результаті термічного пресування. Особливо міцна основа покриттів складається з ПВХ. Однорідні та композитні вінілові плитки є цілісними, колір пронизує кожен шар, що робить їх стійкими до пошкоджень від подряпин.

Вінілове покриття випускається у двох формах: у вигляді прямокутних планок та квадратних плиток. Їх монтаж може бути клейовим, самоклеючим і із замковим з’єднанням. Варіанти дизайну покриття практично безмежні. Різні типи вінілових покриттів можуть бути об’єднані, щоб створити низку унікальних, неповторних візерунків.

До перерахованих переваг вінілових підлогових покриттів можна додати водонепроникність, стійкість до плям, антистатичність, звукоізоляційні якості. Також це пальностійкий та пожежобезпечний матеріал, теплий на дотик, легкий у монтажі та обслуговуванні, має тривалий термін служби (до 25 років).Високі показники теплопровідності дозволяють встановлювати їх на теплу підлогу.

Найпоширеніше місце в інтер’єрі для укладання кварц-вінілової плитки – ванна кімната. Таким матеріалом з антигрибковим водостійким клеєм можна покрити як підлогу, так і стіни у ванній, а колір підібрати виходячи з переважаючої кольорової гами.

Для вітальні доречнішими будуть панелі із замком з імітацією дерева. Використовувати підлогове покриття можна і на кухні, де можуть падати на підлогу важкі предмети — каструлі, сковорідки. Для дизайну вінілової підлоги на кухні підійде плитка, що самоклеїться. Матеріал може з високою достовірністю імітувати навіть камінь різних відтінків. Чудово підійде для будь-якого стилю у дизайні.

grey-2

hal_5

  • Facebook
  • Twitter
  • Google +
  • LinkedIN
  • Pinterest
Поделиться

+38 063 585 73 88 (telegram, viber)