';

Магія палітри океану

Одним з дуже цікавих колірних рішень дизайну вважається насичена кольорова гамма морської тематики, що передає все різноманіття відтінків океану, що манить.

Колір «морської хвилі» та всі кольори синьо-зеленої палітри: синій, ультрамарин, кобальт, бірюзовий, блакитний, блакитний, смарагдовий та інші холодні відтінки зеленого є домінуючим кольором такого інтер’єру. А доповнити та підкреслити всю їх глибину можна асоціативними природними кольорами морської піни, мокрого піску та прибережних скель (білий, відтінки бежевого, коричневого, помаранчевого, жовтого…). Відтінки океану добре поєднуються між собою, а також з монохромними та багатьма іншими кольорами.

Кольори океану застосовні всім типів приміщень — від вітальні до дитячої; ідеально підходить для ванної кімнати та спальні. Їх успішно застосовують для створення в сонячних кімнатах атмосфери свіжості та прохолоди. Морська палітра несе умиротворення, гармонію, усуває негативні думки, розслаблює, а також дає почуття впевненості, надійності та благополуччя.

Всі кольори океану відносяться до холодної гами, тому її небажано використовувати для північних темних кімнат. Також її слід обережно застосовувати на дуже великих площинах, що може викликати депресію і зневіру.

Ці кольори добре виглядають як у класичному, так і в сучасному дизайні. Без них важко уявити середземноморський стиль; чудово виглядають вони і в стилях мінімалізму, скандинавському та багатьох інших. Концепція дизайну, побудована навколо глибоких кольорів океану, доповнена включеннями інших кольорів, у поєднанні з каменем, деревом, несе в собі практичність, почуття спокою та затишку та надає простору оригінальності та сучасності.

Відомо, що кольори впливають на настрій та психіку людей. Кольори моря наповнять ваше життя позитивною енергією, впевненістю та життєвою силою. Шукайте натхнення біля самої природи, сміливо комбінуйте всі відтінки синього та зеленого у поєднанні з іншими квітами та насолоджуйтесь атмосферою релаксу, відпочинку та курорту в будинку. Якщо вам не вистачає на це часу чи вмінь, наші фахівці з радістю допоможуть вам правильно застосувати цей приголомшливий колір у дизайні інтер’єру.

tema-8-1

bed_6

blue_1

  • Facebook
  • Twitter
  • Google +
  • LinkedIN
  • Pinterest
Поделиться

+38 063 585 73 88 (telegram, viber)