';

Облаштування мансарди у приватному будинку

Мансарда — це частина будинку, розташована прямо під дахом. Якісно облаштована мансарда стає додатковим поверхом, в якому можна розташувати одну або кілька повноцінних кімнат. Якщо на обладнання горища в справжню теплу мансарду немає коштів або часу, йому можна додати додаткові функції, перетворивши горище в літню зону відпочинку або ігрову для дітей, сезонну вбиральню або містку комору.

Якщо мансарда придатна для житлових приміщень, то при створенні дизайну інтер’єру слід врахувати специфіку даного приміщення. Похилі поверхні даху вимагають неординарного підходу до організації простору. Під скосами даху дуже зручно розташовувати системи зберігання без втрати корисної площі. Також слід подбати про освітлення. Для цього використовують не лише фронтальні, а й мансардні вікна. Крізь похилі вікна в мансардне приміщення проникає на 40% більше сонячного світла, ніж звичайні вертикальні.

Найчастіше мансарди використовують під приміщення відпочинку та розваг – кімнати відпочинку, бібліотеки, тренажерні зали, більярдні, домашній кінотеатр, зимові сади.

Нерідко мансарду використовують для влаштування кімнати для дитини. Вдалим рішенням облаштування мансарди може стати створення творчої майстерні. Кухня в мансарді виглядатиме справді неординарно. Зупинитись на такому варіанті варто, якщо у вас вистачає місця для розміщення столової зони поряд з кухнею, а з вікон відкривається мальовничий краєвид.

У мансардній кухні має бути дуже якісна вентиляція, яку можна доповнити спеціальними вентиляційними клапанами на вікнах. Багато власників мансард вважають за краще влаштувати там спальню. Це найвідокремленіше місце в будинку з видом на справжнє зоряне небо.

Підбиваючи підсумки, хочемо помітити, що мансарда цілком підходить для приміщення будь-якого призначення, а в цьому вам допоможуть кваліфіковані спеціалісти нашої студії.

DKryg-6

mansarda_1

  • Facebook
  • Twitter
  • Google +
  • LinkedIN
  • Pinterest
Поделиться

+38 063 585 73 88 (telegram, viber)