';

Популярні рішення в інтер’єрі

Хочете не відставати від нових трендів або просто втілити популярні дизайнерські рішення в життя, але не знаєте, з чого почати?

Простежуючи останні публікації у сфері дизайну інтер’єру, а також аналізуючи останні роботи провідних дизайнерів та архітекторів, можна говорити про такі тенденції.

  1. Колір – потужний та яскравий інструмент, який зможе підкреслити будь-який інтер’єр та привнести до нього нових фарб. Використовуйте точково яскраві та контрастні акценти, які створюватимуть атмосферу інтер’єру.
  2. Використання природної палітри відтінків. Саме ця гама добре виглядатиме як основа і фон для вашого інтер’єру.
  3. Геометричні малюнки та форми, які простежуються в інтер’єрі, починаючи з нових форм стільця чи столу та закінчуючи багатогранною плиткою, цікавими 3D панелями. Якщо говорити про 3D панелі, то вони можуть мати геометричний малюнок, створений різними відтінками та фактурами деревини. Гіпсові або тканинні панелі з геометричною формою підкреслять будь-яке приміщення, зробивши його оригінальним.
  4. Мінімалізм. Він характеризується свободою та відкритістю простору, та граничною функціональністю кожного предмета інтер’єру. За великим рахунком, аксесуари в такому інтер’єрі зводяться до мінімуму або зовсім відсутні. Що стосується кольорової гами — вона має бути стриманою, цікавим рішенням буде виконання інтер’єру в монохромі
  5. Плавні закруглені форми, які простежуються в м’яких та корпусних меблях. Серед усіх геометричних фігур саме коло і куля називають найгармонійнішими та найдосконалішими. Скруглені кути м’яких меблів, круглі дзеркала та столи, а також світильники чудово доповнять будь-який сучасний інтер’єр.

Signature-1

trend_2

trend_1

  • Facebook
  • Twitter
  • Google +
  • LinkedIN
  • Pinterest
Поделиться

+38 063 585 73 88 (telegram, viber)