';

Шпалери як акцент

Зарості ліан, велика кількість зелені та екзотичні мотиви джунглів залишаються затребуваною і темою дизайну інтер’єру. Характерні природні тропічні відтінки органічно доповнюються металом, наприклад, латунню. По-новому зазвучали мотиви джунглів у монохромній гамі та сепії.

Для створення атмосфери гарячої екзотики використовують шпалери, плитку та текстиль із зображенням листя пальм та дикої папороті з вираженою графічною грою контрастів. Головний секрет правильного використання такого принту – це використовувати його як акцент в інтер’єрі.

Тема джунглів реалізується як на стінах, а й у предметах декору. Яскрава соковита тропічна флора та екзотична фауна джунглів стали джерелом натхнення для багатьох дизайнерів під час створення предметів меблів та елементів декору, що розвивають цю благодатну тему. Багато меблеві або текстильна компанія не залишилася осторонь чарівності джунглів.

Анімалістичні мотиви у декорі інтер’єру вигідно підкреслять стилістику екодизайну, модерну, екзотики, еклектики, гавайського, колоніального стилю, лофта та, безумовно, поп-арту. Ефект джунглів в інтер’єрі створюють забарвлення, що імітують забарвлення тигра, зебри, жирафа, антилопи або леопарда.

Натуральні шкури можуть бути замінені штучним хутром та тканинами, малюнки яких повторюють візерунки, створені природою у стилізованому вигляді. Первісність та автентичність інтер’єру можна підкреслити поєднанням блискучого штучного хутра з грубими меблями, плетеними кошиками, іншими предметами декору та творами примітивного мистецтва.

У стилі джунглів може бути оформлена будь-яка кімната у будинку. Найбільш переважно таке оформлення для вітальні та дитячої. Діти різного віку люблять тварин джунглів. Подаруйте дитині незвичайний світ тропічного острова. Нехай у дитячій на стінах ростуть пальми та бамбук, і по них бігають жирафи, носороги, зебри та леви. Спальня в тропічному або гавайському стилі подарує справжнє відчуття відпочинку, асоціюючись з відпусткою та подорожами.

Якщо у вас виникло бажання привнести дух літа та джунглів у свій інтер’єр – вибирайте тропічний дизайн. Доповніть інтер’єр яскравим текстилем з великим тропічним принтом, повітряними тканинами, плетеними меблями, тропічними рослинами (пальми в діжках, евкаліпт, «зелена стіна»), мармуровими та металевими аксесуарами, забезпечуючи екзотичний блиск такого інтер’єру.

Етновази, статуетки та інші декоративні елементи (кокоси, дошка для серфінгу, весла, акваріум) будуть виглядати дуже гармонійно. Однак, такі яскраві акценти та аксесуари потрібно використовувати дуже обережно. З яскравим фоном використовуйте прості та лаконічні меблі. Якщо ви боїтеся перетворити ваш інтер’єр на склад декорацій до фільму, то зверніться за допомогою до професійних дизайнерів інтер’єру та декораторів.

mint-3

MAGAZIN-3

minimalism-1

  • Facebook
  • Twitter
  • Google +
  • LinkedIN
  • Pinterest
Поделиться

+38 063 585 73 88 (telegram, viber)