';

Текстиль в інтер’єрі

Текстиль в інтер’єрі задає тон, пожвавлює приміщення, привносить кольори до загальної палітри дизайну та створює його настрій. Грамотно підібрані тканини для ваших штор, фіранок, оббивки та аксесуарів, вміле поєднання стилю та відтінків у текстилі, допомагає підкреслити переваги та приховати недоліки інтер’єру.

Текстиль має одну велику перевагу – його простіше змінити, ніж обробку приміщення. Тому краще зробити нейтральне оздоблення та оживити його яскравим текстилем, який можна буде легко замінити. Замінивши штори та подушки, можна легко змінити «настрій» інтер’єру.

Для кожного стилю характерний текстиль. При доборі текстилю враховують поєднання тканин за фактурою, кольором та малюнком. Найбільш часто застосовують комбінування теплих та холодних тонів, що доповнюють один одного та підтримують загальну атмосферу.

В арсеналі інтер’єрного текстилю велика різноманітність тканин. Для меблевої оббивки частіше застосовують практичні матеріали, що мають високу зносостійкість (гобелен, жаккард, велюр, флок, мікрофібра та нубук).

Тканини та стилістика для виготовлення штор настільки ж різноманітні, як географія світу, про що говорять і їх назви: японські (з цілісних полотен тканини та багатосмугових карнизів), римські (схожі на жалюзі, але з цільного полотна тканини), австрійські (збираються гардинною стрічкою) по верхньому краю в складання і спадають м’якими складками), французькі (пишні, прозорі драпірування з безліччю складок), лондонські (каскадні штори з м’якої тканини, прилаштовані стрічками в гірлянду), італійські (стягуються шнурами, що йдуть по діагоналі до кінців карнизу). (В розмір віконного пройму з пришитою з обох боків стрічкою).

В інших аксесуарах з текстилю в дизайні інтер’єру перевагу надають вишуканому шовку, натуральній бавовні або льону, благородному оксамиту та витонченому шифону.

Текстиль використовують для будь-якого типу кімнат. У вітальні текстилем декорують стіни, його використовують для портьєр, меблевої оббивки, чохлів, накидок, покривал, килимків та подушок. Для кухні це можуть бути штори на вікнах, фіранки на шафках, сидіння на стільцях, рушники, серветки та скатертини.

Незамінний текстиль і для спальні, де декорування тканиною застосовують для стін, узголів’я ліжка, пуфів та стільців. У дитячій кімнаті текстиль повинен бути натуральним, комфортним для дітей, створювати яскравий і життєрадісний настрій, ігрові килимки, покривала, постільна білизна, фіранки або інші аксесуари.

Не бійтеся змішувати стилі, кольори та фактури та створювати свій власний напрямок у дизайнерській моді. Якщо ж вам не вистачає сміливості втілити ваші ідеї в життя — звертайтеся і ми з радістю разом вирішимо це завдання!

sofia-3

grey-7

  • Facebook
  • Twitter
  • Google +
  • LinkedIN
  • Pinterest
Поделиться

+38 063 585 73 88 (telegram, viber)