';

Універсальність дерева у дизайні

Дерево, мабуть, найуніверсальніший матеріал в оздобленні інтер’єру. Натуральна деревина – це екологічний матеріал, теплий та приємний на дотик. Дерево добре пропускає повітря, збереже тепло, має відмінні звуко- і теплоізоляційні властивості.

До різноманіття порід, квітів та відтінків деревини додалися дуже популярні нині вибілена та обпалена деревина. Дуже часто в наш час використовують штучно зістарене дерево («патиноване»).

Фактура дерева може визначати стиль інтер’єру та доповнювати інтер’єр приміщень будь-якого стилю. Останнім часом у тренді використання відразу кількох, абсолютно різних за фактурою та кольором, порід дерева для обробки одного приміщення.

У дизайні інтер’єру дерево використовують, починаючи з оздоблення підлоги та закінчуючи дерев’яними балками. Балками прикрашають інтер’єри у стилях прованс, кантрі, шале, шебі-шик, рустик, українському сільському стилі та не тільки. Відмінний спосіб підкреслити природність та простоту такого інтер’єру – прикрасити його дерев’яним посудом.

І все ж меблі залишаються основним предметом інтер’єру, виготовленим з дерева. Меблі, виготовлені з твердих порід, відрізняються більшою міцністю і зносостійкістю. До твердих пород відносяться дуб, горіх, бук, ебенове дерево. А ось тверда березова деревина не відрізняється довговічністю та використовується у поєднанні з іншими породами дерева, як фактурне оздоблення. М’якіші та пластичні породи липа та вишня використовують для різьблення, але вони вимагають додаткового захисту від шкідників.

М’яка соснова деревина, дешева та стійка до гниття часто застосовується для каркасів у меблевому виробництві та оздобленні заміських будинків. Меблі з червоного дерева вишукані та дорогі, не боїться вологості та перепадів температури. Дуже красивими виходять меблі з пластичного ясена, особливо гнуті і різьблені. Меблі з кедра використовують для приміщень з високою вологістю типу саун.

У сучасному дизайні дерево застосовується і в більш креативних іпостасях: меблі з дерев’яних палет (піддонів), спилки, поліна, пні та навіть гілки у вигляді меблів, вішалок та інших предметів інтер’єру.

Venice_4

rub60-2

Park_Stone_05

  • Facebook
  • Twitter
  • Google +
  • LinkedIN
  • Pinterest
Поделиться

+38 063 585 73 88 (telegram, viber)