';

Варіанти облаштування лоджії

Дизайн лоджії останнім часом набув широкої популярності. Використовувані раніше для зберігання непотрібних речей, вони стають функціональним простором квартири з продуманим дизайном. Насамперед їх можна використовувати під відкриту терасу, але тільки в теплу пору року. Склівши і покращивши теплоізоляцію лоджії, можна отримати чудове приміщення з гарним освітленням та свіжим повітрям.

Щоб подарувати нове життя вашій лоджії, спочатку визначтеся з функціональним призначенням майбутнього приміщення. Звичайно, багато залежить від розміру та форми приміщення. Маленьку лоджію до 4 кв. метрів можна перетворити на зону відпочинку з компактними меблями та квітковими горщиками. Там можна розмістити міні-майстерню чи обладнати міні-тренажерний зал. А садівники-аматори можуть задіяти її під оранжерею чи зимовий сад.

У власників лоджії великих розмірів (від 6 кв. м) відкривається повна свобода вибору. Таке приміщення підійде від кухні до спальні практично у будь-якому стилі. Дизайн такої лоджії може припускати зонування приміщення за допомогою перегородок та ширм. Таку лоджію можна переробити у повноцінну кімнату для відпочинку або їдальню з диваном та обіднім столом на цілу компанію. Лоджію можна облаштувати під робочий кабінет чи творчу майстерню, де ви зможете спокійно попрацювати чи зайнятися своєю улюбленою справою.

За рахунок лоджій можна збільшити корисну площу, приєднавши їх до основного приміщення повністю або частково. Для збільшення корисного простору невеликого житла, лоджії найчастіше поєднують із кухнею. Також поєднують лоджії з вітальнею або спальнею.

Якщо мова йде не про відкриту терасу, то перш за все почніть із утеплення лоджії. Для утеплення підлоги використовують керамзит, мінеральну вату, пінопласт, піноплекс, пробку.

Дизайн такого приміщення обмежений лише смаковими уподобаннями власників. Любителям провансу слід дотримуватись принципу натуральності. Для обробки використовуються натуральні матеріали (наприклад, дерев’яні дошки). Також підійде плитка під натуральний камінь та декоративна штукатурка.

Дизайн лоджії — справжній творчий процес, який дозволить Вам реалізувати свої задуми у життя.

france-6

sofia-5

bal_1

  • Facebook
  • Twitter
  • Google +
  • LinkedIN
  • Pinterest
Поделиться

+38 063 585 73 88 (telegram, viber)