';

Який колір підходить для дитячої кімнати?

Правильне оформлення дитячої кімнати є найважливішою умовою емоційного комфорту дитини. Давайте розберемося, яку психоемоційну функцію виконує той чи інший колір.

Білий колір – це символ чистоти, невинності та натхнення. Він має умиротворюючу та творчу енергетику. Дитяча у білому кольорі сприятливо вплине на замкнутих дітей, підвищивши їхню самооцінку та впевненість у собі. Однак використання одного білого кольору в дитячій є неприйнятним. Це може погано вплинути на психіку і характер дитини, зробивши його зарозумілим і пихатим. Поєднуйте білий колір з іншими відтінками та яскравими акцентами у дизайні інтер’єру.

Зелений колір є найсприятливішим, оскільки розташований у центрі колірного спектру і тому підсвідомо викликає у людей почуття гармонії та рівноваги.

Жовтий колір асоціюють із сонячною енергією, що викликає позитивні емоції. Вважається, що жовтий колір стимулює розумову діяльність, концентрацію уваги, розвиває кмітливість та творчий потенціал. Оформлена в жовтій гамі дитяча допоможе вашій дитині рости допитливим, доброзичливим, товариським і впевненим у собі.

Синій колір у помірній кількості у дитячій кімнаті забезпечить активізацію уяви та творчих здібностей, стане стимулом до пізнання нового. На гіперактивних дітей синій матиме заспокійливу дію. Надлишок ж синього може спричинити депресію і навіть агресію.

Блакитний колір уособлює чистоту та безтурботність. Його грамотне використання у колірному дизайні дитячої буде розслаблювати, заспокоювати та освіжати дитину. Надмірно блакитна кімната стримуватиме зростання і розвиток малюка, обмежуватиме його уяву. Блакитний та синій колір вважаються традиційними, коли потрібно оформити інтер’єр для хлопчика.

Червоний колір піднімає настрій, надає сили. Однак застосовувати його слід обережно, щоб не перевантажувати дитячу психіку.

Помаранчевий колір теплий та активний, також здатний передати заряд енергії та підняти настрій.

Рожевий – це ніжний та м’який колір, найбільш «жіночий», пов’язаний з емоційною сферою. Цей колір суто дівочий, тому для спільної кімнати дівчинки та хлопчика його потрібно звести до мінімуму.

Схожі з ними бузковий та фіолетовий відтінки пов’язані з інтуїцією та турботою про інших людей. Також вважається кольором духовності, спокою та задуму. Сприяють творчому розвитку

Колір стін для дитячої кімнати

Стіни дитячої краще пофарбувати у світлі, м’які тони, а контрастом послужать яскраві колірні акценти, які повинні постійно змінюватися: ковдри, плакати та постери, ящики для іграшок, килимки, фіранки, навісні кишеньки для дрібничок… Але все має бути в міру. Використовуючи дані поради, ви створите гарну, гармонійну та затишну кімнату для дитини.

kid_3

kid_8

kid_2

  • Facebook
  • Twitter
  • Google +
  • LinkedIN
  • Pinterest
Поделиться

+38 063 585 73 88 (telegram, viber)