';

Чорний колір як стиль життя

Чорний колір у дизайні інтер’єру багато хто помилково вважає похмурим і трагічним, що негативно впливає на психологічний стан мешканців будинку. Однак, якщо грамотно розставити пріоритети, то інтер’єр у чорному кольорі виглядатиме свіжо та вишукано.

Японці вважають, що це колір шляхетності та досвіду, а в Азії люди його ототожнюють із символом чистоти. Психологи ж вважають його кольором сили та емоційного захисту від навколишнього світу і тому використовувати чорний колір для оформлення інтер’єру можуть лише впевнені, волелюбні та неординарність натури. Чорний колір здавна був символом аристократичності та розкоші.

Глибина чорного кольору як фон допомагає виділити необхідні деталі інтер’єру, які виглядатимуть більш виразно. При цьому, саме чорне тло йде на другий план, виконуючи збірну функцію. І тут відбувається зменшення, а розширення простору. Також варто відзначити, що чорний відрізняється неперевершеною графічністю. Але велика кількість чорного кольору можлива в інтер’єрі тільки при достатньому освітленні, тому його рекомендують поєднувати з глянсовими або дзеркальними поверхнями. Навіть у маленьких приміщеннях чорні стіни будуть виглядати доречно, якщо грамотно підібрати потрібні елементи декору.

Чорний колір є ахроматичним, а отже, гармонійно поєднується з усіма кольорами, посилюючи їх і створюючи на своєму тлі чудовий контраст. Поєднання чорний-золотий символізує собою розкіш та престиж. Це стильне та вишукане поєднання не рідко розбавляють сірими або бежевими відтінками чи червоними елементами. Подібне до нього колірне поєднання чорного з жовтим виглядає дуже екстравагантно. Дуже вигідно чорний колір виглядає у поєднанні з білим. А поєднання чорного та бірюзи (або салатового) зробить інтер’єр вашої кухні неординарним та ефектним.

Якщо ви задумали зробити чорний колір основним у своєму інтер’єрі, то слід ретельно все продумати. Втомилися від квартир у бежевих тонах – звертайтесь до нас і ми із задоволенням Вам у цьому допоможемо!

sv_3

Black_1

  • Facebook
  • Twitter
  • Google +
  • LinkedIN
  • Pinterest
Поделиться

+38 063 585 73 88 (telegram, viber)