';

Декоративна цегла в інтер’єрі

Декоративна цегла — це міцна, довговічна і відносно недорогий матеріал, за допомогою якого можна створити цікавий дизайн інтер’єру. Різноманітність колірної гами, форм та способів кладки дають можливість за допомогою «цегляного орнаменту» надати особливий стиль будь-якому приміщенню.

У дизайні цеглу застосовують для кладки стін або фрагментів, зведення колон та перегородок, обладнання каміна або створення ніш зі стелажами. Найпростішим застосуванням цегляної кладки в інтер’єрі — використання неоштукатурених цегляних стін, очищених та оброблених захисним засобом.

Існує багато варіантів декоративної кладки, що відрізняються схемами поєднання швів і малюнками на фасадній поверхні кладки (тичком-укладання цегли торцем, ложкою — довгою гранню). У декоративному укладанні цегли поширена готична кладка. Фламандська подібна до готичної, але зрушення півтора торця.

Для хрестової кладки характерне чергування ложкових та тичкових рядів зі зміщенням між ними на половину короткої сторони. Сілезька кладка нагадує готичну з тією відмінністю, що цегла вимащується по рядах у дві ложки і один тичок. Для голландської кладки характерне вимощування одного ряду з чергуванням тичка та ложка, а другого – з використанням лише однієї короткої сторони.

Проста кладка доріжкою складається з укладання довгим боком зі зміщенням на підлогу або чверть цегли. Баварська кладка – це нерегулярне розташування довгих та коротких сторін (до 4 шт. поспіль). Цегла беруться різних відтінків, щоб отримати характерний розподіл малюнка по всій стіні.

Існує ще спосіб укладання ялинкою (лінійно-ковзна); лінійне укладання зі зсувом; лінійне укладання без зсуву; лінійне діагональне укладання; спіральне укладання; модульне укладання та ще багато інших.

Цегляний декор дружить із багатьма стилями. Перш за все це лофт, де цегляна кладка виступає ключовою деталлю декору, включаючи спальню і санвузол.

Пофарбовані у світлі нейтральні тони цегляні стіни чудово підійдуть для інтер’єру у скандинавському стилі. Етніка у поєднанні з цегляною кладкою допоможе пом’якшити інтер’єр, підкресливши колорит декору, сувенірів та артефактів.

.

6

aparthotel-5

Brick_1

  • Facebook
  • Twitter
  • Google +
  • LinkedIN
  • Pinterest
Поделиться

+38 063 585 73 88 (telegram, viber)