';

Декоративне оздоблення «під бетон»

Мікроцемент є чудовою концепцією декоративного оздоблення приміщень сучасного дизайну, що дозволяє створювати простір, де підлога, стіни, стеля та меблі декоровані в єдиному стилі.

Це інноваційна безшовна фінішна декоративна штукатурка «під бетон», якою можна обіграти будь-яке приміщення, починаючи кухнею, закінчуючи спальнею. Така цементно-полімерна штукатурка має високу зносостійкість, вологонепроникна і має високий ступінь адгезії, тобто може наноситися на будь-які поверхні: дерево, плитку, гіпс, бетон, скло, штукатурку, гіпсокартон, метал.

Вона не піддається хімічному і бактеріологічному впливу, має товщину шару, що наноситься від 1 до 3 мм і базову колірну палітру з 36 кольорів, дозволяючи її використовувати навіть у дитячих кімнатах. Цей матеріал дуже зручний, т.к. дозволяє зімітувати поверхню шліфованого бетону при невеликій товщині покриття. За допомогою мікроцементу можна отримати гладкі глянсові, шорсткі та з рельєфною фактурою поверхні декоративного арт бетону.

Використання мікроцементів показало, що вони можуть стати чудовою альтернативою не тільки іншим видам декоративної штукатурки та покриттям для підлоги, але і керамічній плитці (її шви у вологих приміщеннях нерідко покриваються темним нальотом плісняви). Однією з основних переваг обробки з мікроцементу є її безшовність і мінімальне водопоглинання.

Мікроцемент використовується для декору меблів, стільниць та інших предметів інтер’єру. Але не варто їм покривати все, що можна (а можна майже все), щоб зробити дизайн інтер’єру нудним і холодним. Достатньо покрити мікроцементом одну зі стін, обігравши її кольоровим декором та світильниками, отримавши стильний дизайн. Сірий колір добре відтінює та підкреслює інші більш насичені кольори. У дизайні інтер’єру декоративний бетон поєднують із деревом, склом та металом. А якщо поверх мікроцементу нанести ще й віск, щоб на стіні залишився блиск перламутровий, вийде справжній гламур.

Створюйте різноманітні комбінації з мікроцементу з вощеним покриттям є оригінальною і високо водо- і брудовідштовхувальною поверхнею, а наша студія в цьому Вам допоможе!

malahit-4

GH208-1

malahit-1

  • Facebook
  • Twitter
  • Google +
  • LinkedIN
  • Pinterest
Поделиться

+38 063 585 73 88 (telegram, viber)