';

Фітомодуль – природний кондиціонер

Створюючи сучасний дизайн інтер’єру з використанням бетону, металу та скла, хочеться додати до нього затишку та тепла. Саме рослини гармонійно доповнять такий інтер’єр та вдихнуть у нього життя. Один із чудових прийомів сучасності – вертикальне озеленення інтер’єру. Зелена стіна може мати вигляд невеликого живого панно (фітокартину) або справжнього настінного тропічного лісу, ідеально доповнивши як житлове, так і громадське приміщення.

Така «жива стіна» створюється з модульної системи з «кишенями», в яких знаходяться квіти. У кожному із слотів знаходиться не просто грунт, а полімерна повсть з гідропонікою і крапельною системою рідкого поливу, що спрощує догляд за рослинами. Існують дешевші замінники флористичної живої стіни. Її можна створити самостійно з підвісної дротяної конструкції зі слотами для горщиків квітів, але за рослинами доведеться доглядати самостійно.

Також можна використовувати модульні системи з контейнерами, наповнені мохом, що працюють за принципом губки. Саме цей варіант добре впишеться у ванній кімнаті.

Фітостіни можуть розміститися на будь-якій поверхні: ними заповнюють ніші, обрамляють дверні прорізи та простінки, у разі потреби маскують кут, виділяють елементи декору. Конструкція фітостіни може бути цільною чи модульною, геометрично правильною чи фігурною. Завдяки компактності вертикальне озеленення дозволяють заощаджувати корисну площу приміщення, а стіни набувають додаткової декоративності.

Живе зелене панно завбільшки від підлоги до стелі чудово виглядає у вітальні або їдальні, де часто влаштовуються прийоми гостей або домашні посиденьки. Фітомодулі середнього та малого формату підійдуть для кабінету чи бібліотеки. Невеликими фітокомпозиціями можна прикрашати кухню або ванну.

Зараз фітостіни змінюють мобільніші настінні фітомодулі. Мініатюрний вертикальний садок можна розмістити на столі, стелажі або полиці. Також з’явилися і фітомодулі для підлоги. Вони універсальні за своїм застосуванням та розміщенням, оскільки не кріпляться до стін. Фітомодулі для підлоги можуть бути односторонніми або двосторонніми, мати форму куточка, колони, стели, піраміди або куба. Підлогові фітокомпозиції допоможуть розділити інтер’єр на багатофункціональні зони. Така жива перегородка легко переміщається та здатна змінювати дизайн інтер’єру.

Фітостіна або фітомодульні композиції створюють у будинку природну атмосферу та покращують мікроклімат. Живі стіни здатні змінити естетику інтер’єру, органічно поєднуючись із різними стилями та концепціями оформлення.

sun-4

fito-3

дизайн коттеджа

  • Facebook
  • Twitter
  • Google +
  • LinkedIN
  • Pinterest
Поделиться

+38 063 585 73 88 (telegram, viber)