';

Що не варто робити при створенні дизайну інтер’єру

Створюючи дизайн інтер’єру вашого будинку ви, звичайно ж, перегляньте безліч варіантів в інтернеті, прочитаєте не одну статтю і, поклавшись на свій смак і шосте почуття, приступіть до організації та оформлення вашого житлового простору. Помилятися властиво всім, а тим більше, якщо ви це робите вперше. Тому спробуємо застерегти вас від деяких помилок. Отже, чого не слід робити під час створення дизайну інтер’єру:

 1. Не робіть натяжні дзеркальні чи глянцеві стелі. Перевагу радимо віддати фарбуванню або штукатурці.
 2. Чи не городите громіздкі гіпсові перегородки з нішами.
 3. При розміщенні меблів не варто розставляти всі меблі вздовж стін, що виглядатиме нудно. Наприклад, диван у центрі кімнати може чудово розділити кімнату на кілька зон. Тільки не створюйте лабіринти. Зони проходів мають бути відкритими.
 4. Не заощаджуйте на оббивці меблів. Її ви не зможете міняти часто. Вона має бути зносостійкою і легко чиститься від плям.
 5. Віддайте перевагу розстібним системам. Але якщо питання стоїть рубом, тоді при замовленні шаф — купе відмовтеся від моделей з відкритим профілем.
 6. Кількість шаф зведіть до мінімуму. Навіть забравши частину площі під місця зберігання, такі як комори, вбиральні або вбудовані шафи-стіни, ви візуально додасте інтер’єру простоти та простору.
 7. Не заощаджуйте на розетках. Розеток має бути достатньо для всієї вашої техніки плюс кілька запасних.
 8. Не захоплюйтесь декоративними елементами. Не робіть інтер’єр перенасиченим, надто строкатим та нагромадженим.
 9. Не бійтеся змінювати планування та переміщати стіни. Це допоможе зробити ваш інтер’єр оригінальним та зручнішим саме для вас.

Читайте також нашу статтю Популярні рішення в інтер’єрі

Деякі матеріали взяті з [https://www.pinterest.com/]

дизайн интерьера

 • Facebook
 • Twitter
 • Google +
 • LinkedIN
 • Pinterest
Поделиться

+38 063 585 73 88 (telegram, viber)