';

Скандинавія

Якщо необхідно оновити інтер’єр у квартирі, але бюджет обмежений, або ви не прагнете надто радикальних змін, — обов’язково придивіться до лаконічного та затишного скандинавського стилю. Скандинавський стиль — це світло, простота форм і ліній, легкість та природність.

Відсутність дорогої та химерної обробки допоможе заощадити кошти. Однак скандинавський стиль передбачає використання натуральних матеріалів. Але і тут можна знайти відносно недорогі варіанти у вітчизняних виробників або придбати бюджетні меблі та предмети інтер’єру торгової марки IКЕА.

Скандинавський стиль прийшов до нас із Північної Європи, мешканцям якої не властива гонитва за розкішшю. Атмосферу скандинавському інтер’єру задають так звані монохромні кольори, основний з яких білий. Його доповнює гамма світлих, пастельних тонів бежевого, блакитного, сірого, зеленого та коричневого кольорів. Саме така нейтральна палітра «не тисне» на психіку людини, що дозволяє візуально збільшили площу маленьких приміщень і дає відчуття затишку. А щоб дизайн не вийшов нудним, слід пожвавити його декількома яскравими кольоровими акцентами, для чого відмінно підійдуть сині, зелені, жовті та червоні кольори.

Основним правилом скандинавського стилю є суворий функціоналізм, що робить життя людини комфортним. Цей стиль схожий на мінімалізм, принцип якого також зводиться до збереження максимум вільного простору. Але на відміну від мінімалізму йому можна більше декору і предметів на відкритих місцях і полицях.

Використання натуральних матеріалів також є рисою даного стилю. І все ж таки головним і улюбленим матеріалом є дерево. Дерев’яна підлога світлих відтінків використовують у всіх приміщеннях. Деревом облицьовують стіни, і навіть стелі, щоб додати природності та текстури. Скандинавські меблі теж частіше виготовляють із деревини світлих порід з мінімальною обробкою, або забарвленою. Меблі прості, практичні і функціональні. Для оббивки використовується текстиль із натуральних тканин, замша та шкіра.

Скандинавський стиль простий, лаконічний, невибагливий та комфортний, що ніколи не набридне. На сьогоднішній день це один із улюблених стилів та нашої студії дизайну.

yzgorod-9

yzgorod-10

yzgorod-6

  • Facebook
  • Twitter
  • Google +
  • LinkedIN
  • Pinterest
Поделиться

+38 063 585 73 88 (telegram, viber)