';

Скло в інтер’єрі

На пік популярності скло вивели його естетичність, екологічність та практичність. Сучасні технології дозволяють отримати абсолютно безпечне, удароміцне скло різних текстур, форм, кольорів і ступенів прозорості. Так різновид скла Magic Screen Glass змінює рівень прозорості залежно від напруги.

Завдяки фацетному огранюванню світло здатне естетично змінювати поверхню скляного полотна. Скляні елементи в інтер’єрі добре поєднуються з деревом, металом та полімерами.

Спектр застосування скла в інтер’єрі дуже широкий. Наприклад із загартованого скла (флоат) виготовляють покриття для підлоги. Підсвічування скляної підлоги, дзеркала, тонування, скляні сегменти або панелі з малюнком надають інтер’єру респектабельності та шику.

Справжніми лідерами сучасного дизайну інтер’єру є скляні перегородки, особливо актуальні для компактних квартир. Прозорі стіни візуально розширюють межі єдиного простору, що «перетікає», наповненого природним світлом.

Скляні меблі надають приміщенню легкість, елегантність, вишуканий глянець та легкість.

Використовується скло і для прикраси інтер’єру мозаїкою з «битого» скла. Нею оформлюють підлогу, двері, стіни, меблі та предмети інтер’єру. Неповторною грою світла та кольору заграє скло в інтер’єрних вітражних композиціях.

Скло застосовується у всіх типах приміщень — від передпокоїв до спалень, і як їхнє зонування скляними ширмами або перегородками. Жодна вітальня не обходиться без скла (двері, світильники, дзеркала, меблі, акваріуми, вази). У ванній скло може виступати не лише окрасою, а й функціональним об’єктом: скляна плитка, раковина, душова кабіна, ванна.

Не варто боятись використовувати скло в інтер’єрі приміщень. На перший погляд, цей матеріал дуже крихкий, але сучасні технології роблять його міцним. Перевагами скла є зорове збільшення простору, покращення природного освітлення та надання інтер’єру неповторного стилю та лиску. При грамотному використанні скло творить чудеса. Довірте справу справжнім «чарівникам» і пориньте в магічну атмосферу «прозорого» інтер’єру.

flat_9

flat_10

  • Facebook
  • Twitter
  • Google +
  • LinkedIN
  • Pinterest
Поделиться

+38 063 585 73 88 (telegram, viber)